System Lift
Usługi podnosnikiem koszowym

Tel: 534-22-11-00Cennik wynajmu podnośników koszowychOferujemy wynajem podnośników koszowych na następujących warunkach:

Podnośnik 20 metrowy:

Wynajem podnośnika koszowego 20 metrowego - cena 90 zł netto za godzinę.

Minimalna kwota usługi wynajmu podnośnika wynosi 360zł netto i obejmuje 3 godziny pracy wraz z kwotą podstawienia podnośnika na miejsce pracy na terenie Warszawy.

Poza granicami Warszawy do dalej oddalonych miejscowości - kwota za podstawienie i minimalna kwota usługi może ulec zmianie.

Podnośnik 24 metrowy:

Godzina pracy podnośnika koszowego 24 metrowego kosztuje 110zł netto.

Minimalny czas wynajmu tego podnośnika to 3 godziny pracy plus godzina liczona na dojazd oraz powrót.

UWAGA! Nasze podnośniki nie są wynajmowane do prac przy wycince drzew oraz prac powodujących duże zapylenie pyłem budowlanym!!! (np. piaskowanie, kucie elewacji, itp.)

Z uwagi na godzinową formę usług - rozliczamy tylko pełne (w tym rozpoczęte) godziny.

Wystawiamy faktury VAT.

Akceptowalna forma płatności: gotówką na miejscu u operatora.

Dla naszych stałych Klientów oferujemy atrakcyjne formy współpracy. Oferujemy najlepsze ceny na rynku i najdogodniejsze terminy.

Szczególne warunki współpracy

Standardowe warunki cenowe mogą ulec zmianie ze względu na trudność zlecenia (dojazd, ciężki teren, chemikalia, itp.)

Podnośnik koszowy – wynajem, cena, warunki ogólne

Przyjmujemy zlecenia do realizacji na terenie miasta Warszawa jak i w całym województwie mazowieckim. Z uwagi na odległość od bazy, kwota świadczonej usługi może być różna od przedstawionej w powyższych warunkach.

Gdzie pracujemy?

Usługi podnośnikiem koszowym poza granicami Warszawy realizujemy w miejscowościach takich jak Piaseczno, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, Ożarów Mazowiecki, Legionowo, Nowy Dwór Mazowiecki, Góra Kalwaria, Raszyn i wielu innych.

Wynajem podnośnika koszowego – cennik standard, warunki

Podnośnik 24-metrowy wynajmujemy w cenie 110 zł netto. Minimalny czas wynosi 3 godziny plus godzina na dojazd i powrót z miejsca zlecenia. Kwota minimalna na realizację usługi podnośnikiem 24-metrowym wynosi 440 zł netto. W terenie poza Warszawą, powyżej 30 kilometrów od siedziby firmy, warunki ustalamy indywidualnie. Oczywiście możliwe są również wyjazdy na zlecenia do innych miast i miejscowości. Możliwości gabarytowe tego pojazdu oraz jego parametry techniczne sprawiają, że jest to bardzo pożądany model do wszelkich prac wysokościowych. Jeżeli są Państwo zainteresowani realizacją usługi właśnie w naszej firmie, również poza Warszawą, zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Jak się rozliczamy?

Rozliczając usługę pod uwagę bierzemy wyłącznie pełne godziny pracy. Cennik obejmuje stawki godzinowe dotyczące rozpoczętych godzin pracy sprzętu. Wystawiamy faktury VAT.

Uwaga!!! Ceny usług mogą ulec zmianie w zależności od sytuacji zastanej na miejscu zlecenia. Przy indywidualnym szacowaniu kosztów pod uwagę bierzemy czynniki takie, jak np. niepewny teren, działania ponadstandardowe, daleki dojazd i inne, wpływające na stopień trudności prac. Jeżeli mają Państwo pytania lub wątpliwo¶ci na temat realizacji usługi, zapraszamy do kontaktu i skorzystania z bezpłatnej, niezobowiązującej wyceny. Na stałych klientów czekają atrakcyjne warunki.

Warto wiedzieć...

Nie wynajmujemy podnośników do prac budowlanych związanych z dużym zapyleniem pyłem, np piaskowanie konstrukcji czy skuwanie elewacji, ani do wycinki drzew i gałęzi. Wyjątek stanowi wycinanie za pomocą sekatorów i nożyc, bez produkcji przy pracy trocin.

Pamiętajmy, że przy wyborze podnośnika koszowego znaczenie ma nie tylko jego wysokość podnoszenia, lecz również maksymalny wysięg boczny. To bardzo ważny parametr doboru urządzenia. Niedoświadczeni klienci, chcący zaoszczędzić na stawce godzinowej, wybierają sprzęt o niższym zasięgu bocznym. Skutek? Jest wręcz odwrotny do zamierzonego, ponieważ za mały zasięg boczny doprowadza do konieczności przerwania robót i przestawiania pojazdy w celu lepszego ustawienia kosza. Nasz podnośnik 24-metrowy posiada 12-metrowe wychylenie w bok. Dzięki temu, przy optymalnym ustawieniu pojazdu, uzyskujemy zasięg sięgający aż 24 metrów na boki i możemy kontynuować pracę bez konieczności przestawiania pojazdu. 20-metrowy zaś ma możliwość zasięgu pracy na poziomie 18 metrów, co jest również bardzo dobrym wynikiem w klasie podnośników na samochodach do 3,5 tony.

Najlepszym rozwiązaniem w wielu typach prac jest podnośnik wyposażony w kosz montowany od góry. Taki model sprawdzi się wszędzie tam, gdzie jest ograniczone miejsce i zmieści się tylko kosz, np. prace przy spadku dachu, nad balkonami itp. Nasz model posiada kosz montowany w górnej części, dzięki czemu sprosta nawet najbardziej wymagającym zleceniom. To jego przewaga nad konstrukcjami z koszem mocowanym od dołu lub z boku.

Zanim wynajmiesz:

  • Obowiązkiem wynajmującego jest zabezpieczenie miejsca prowadzenia prac tak, aby było ono bezpieczne dla osób przebywających w koszu, jak i w pobliżu pracy podnośnika jak i dla samego sprzętu. Dodatkowo zamawiający musi zapewnić pracownikom sprzęt ochrony osobistej do prac na wysokości.
  • Zamawiający jest zobowiązany powiadomić wynajmującego o wszystkich warunkach pracy podnośnika prezd jego przyjazdem na miejsce, takich jak rodzaj podłoża, występujący drzewostan w miejscu pracy, konieczność pracy w ruchu drogowym bądź sąsiedztwo przewodów energetycznych. W przypadku gdy wystąpią przeszkody, o których wynajmujący nie został poinformowany, ma prawo odmówić wykonania usługi, a tym samym zamawiającemu nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy i jest zobowiązany do uiszczenia należności w kwocie minimalnej lub w kwocie równej czasu wynajmu do momentu wystąpienia przeszkody.
  • Podczas korzystania z podnośnika zamawiający powinien mieć przy sobie wszelkie dowody opłat i zezwolenia na korzystanie z chodnika, pasa ruchu, trawnika i innych elementów infrastruktury zajmowanych przez sprzęt.
  • W razie zamówienia podnośnika niewystarczającego na dane pole pracy, zamawiający zobowiązany jest do uiszczenia kwoty minimalnego czasy pracy wraz z kosztem dojazdu i powrotu sprzętu. Ta zasada stosowana jest także w przypadku odwołania przyjazdu podnośnika na pół godziny i mniej od planowanej godziny rozpoczęcia pracy sprzętu.
  • Akceptowalna forma płatności - gotówką na miejscu u operatora lub przedpłata na konto rozliczana na podstawie faktury proforma. Ważne! Podnośnik podstawiany w momencie fizycznego zaksięgowania należności na naszym rachunku bankowym. Nie akceptujemy potwierdzeń czy poleceń zapłaty. W przypadku nagłych zleceń, gdzie czas księgowania międzybankowy jest długi (np. podczas weekendów i dni wolnych) polecamy korzystać z przelewów ekspresowych.

System Lift Sp. z o.o. Ul. Dominikańska 21B02-738 Warszawa — Telefon: 534-22-11-00 — E-mail: biuro@systemlift.pl
Copyright © System Lift, Designed by Deezer