System Lift
Usługi podnosnikiem koszowym

Tel: 534-22-11-00

Jesteśmy partnerem programu:Cennik wynajmu podnośników koszowychOferujemy wynajem podnośników koszowych na następujących warunkach:

Podnośnik 20 metrowy:

Wynajem podnośnika koszowego 20 metrowego - cena 80 zł netto za godzinę.

Minimalny czas wynajmu podnośnika na terenie Warszawy to 2 godziny pracy plus godzina, która zawiera dojazd na miejsce i powrót, a także przygotowanie do pracy.

Poza granicami Warszawy do okolicznych miejscowości oraz dzielnice takie jak Bemowo, Bielany, Białołęka, Targówek, Rembertów, Wawer czy Wesoła, czas wynajmu podnośnika to 3 godziny pracy plus godzina liczona na dojazd i powrót oraz czas na przygotowanie do pracy.

Podnośnik 24 metrowy:

Godzina pracy podnośnika koszowego 24 metrowego kosztuje 110zł netto.

Minimalny czas wynajmu tego podnośnika to 3 godziny pracy plus godzina liczona na dojazd oraz powrót.

UWAGA! Podnośnik 24 metrowy nie jest wynajmowany do prac przy wycince drzew oraz prac powodujących duże zapylenie pyłem budowlanym!!!

Z uwagi na godzinową formę usług - rozliczamy tylko pełne godziny.

Wystawiamy faktury VAT.

Dla naszych stałych Klientów oferujemy atrakcyjne formy współpracy. Oferujemy najlepsze ceny na rynku i najdogodniejsze terminy.

Szczególne warunki współpracy

Standardowe warunki cenowe mogą ulec zmianie ze względu na trudność zlecenia (dojazd, ciężki teren, chemikalia, itp.)

Podnośnik koszowy – wynajem, cena, warunki ogólne

Przyjmujemy zlecenia do realizacji na terenie miasta Warszawa jak i w odległości do 50km od Warszawy. W Warszawie w dzielnicach takich jak Mokotów, Ursynów, Centrum, Wola, Włochy, Ursus cena wynajmu podnośnika 20-metrowego wynosi 80 zł netto za godzinę, przy tym jednak minimalny czas wynajmu to 2 godziny pracy plus godzina na dojazd i powrót. Cena minimalna za usługę wynosi zatem 240 zł netto. W przypadku realizacji prac w dalszych dzielnicach, takich jak: Białołęka, Praga Północ i Południe, Tarchomin, Targówek, Wawer, poza granicami Warszawy i w jej okolicznych miejscowościach (np: Piaseczno, Nadarzyn, Raszyn, Ożarów Mazowiecki, Grodzisk Mazowiecki, Babice, Legionowo, Łomianki, Nieporęt, Otwock, Karczew, Góra Kalwaria, Konstancin-Jeziorna) minimalny czas wynajmu wynosi 3 godziny pracy plus godzina na dojazd i powrót. Cena minimalna wynosi więc 320 zł netto.

Gdzie pracujemy?

Usługi podnośnikiem koszowym poza granicami Warszawy realizujemy w miejscowościach takich jak Piaseczno, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, Ożarów Mazowiecki, Legionowo, Nowy Dwór Mazowiecki, Góra Kalwaria, Raszyn i wielu innych.

Wynajem podnośnika koszowego – cennik standard, warunki

Podnośnik 24-metrowy wynajmujemy w cenie 110 zł netto. Minimalny czas wynosi 2 godziny plus godzina na dojazd i powrót z miejsca zlecenia. Kwota minimalna, na realizację usługi podnośnikiem 24-metrowym wynosi 440 zł netto. W terenie poza Warszawą, powyżej 30 kilometrów od siedziby firmy, warunki ustalamy indywidualnie. Oczywiście możliwe są również wyjazdy na zlecenia do innych miast i miejscowości. Możliwości gabarytowe tego pojazdu oraz jego parametry techniczne sprawiają, że jest to bardzo pożądany model do wszelkich prac wysokościowych. Jeżeli są Państwo zainteresowani realizacją usługi właśnie w naszej firmie, również poza Warszawą, zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Jak się rozliczamy?

Rozliczając usługę pod uwagę bierzemy wyłącznie pełne godziny pracy. Cennik obejmuje stawki godzinowe dotyczące rozpoczętych godzin pracy sprzętu. Wystawiamy faktury VAT.

Uwaga, ceny usług mogą ulec zmianie w zależności od sytuacji zastanej na miejscu zlecenia. Przy indywidualnym szacowaniu kosztów pod uwagę bierzemy czynniki takie, jak np. niepewny teren, działania ponadstandardowe, daleki dojazd i inne, wpływające na stopień trudności prac. Jeżeli mają Państwo pytania lub wątpliwości na temat realizacji usługi, zapraszamy do kontaktu i skorzystania z bezpłatnej, niezobowiązującej wyceny. Na stałych klientów czekają atrakcyjne warunki i upusty cenowe.

Warto wiedzieć

Nie wynajmujemy podnośnika 24-metrowego do prac budowlanych związanych z dużym zapyleniem, ani do wycinki drzew i gałęzi.

Pamiętajmy, że przy wyborze podnośnika koszowego znaczenie ma nie tylko jego wysokość podnoszenia, lecz również maksymalny wysięg boczny. To bardzo ważny parametr doboru urządzenia. Niedoświadczeni klienci, chcący zaoszczędzić na stawce godzinowej, wybierają sprzęt o niższym zasięgu bocznym. Skutek? Jest wręcz odwrotny do zamierzonego, ponieważ za mały zasięg boczny doprowadza do konieczności przerwania robót i przestawiania pojazdy w celu lepszego ustawienia kosza. Nasz podnośnik 24-metrowy posiada 12-metrowe wychylenie w bok. Dzięki temu, przy optymalnym ustawieniu pojazdu, uzyskujemy zasięg sięgający aż 24 metrów na boki i możemy kontynuować pracę bez konieczności przestawiania pojazdu.

Najlepszym rozwiązaniem w wielu typach prac jest podnośnik wyposażony w kosz montowany od góry. Taki model sprawdzi się wszędzie tam, gdzie jest ograniczone miejsce i zmieści się tylko kosz, np. prace przy spadku dachu, nad balkonami itp. Nasz model posiada kosz montowany w górnej części, dzięki czemu sprosta nawet najbardziej wymagającym zleceniom. To nasza przewaga nad konstrukcjami z koszem mocowanym od dołu lub z boku.

Zanim wynajmiesz:

  • Obowiązkiem wynajmującego jest zabezpieczenie miejsca prowadzenia prac tak, aby było ono bezpieczne dla osób przebywających w koszu, jak i w pobliżu pracy podnośnika. Dodatkowo zamawiający musi zapewnić pracownikom sprzęt ochrony osobistej do prac na wysokości.
  • Zamawiający jest zobowiązany powiadomić zleceniobiorcę o warunkach pracy podnośnika, takich jak rodzaj podłoża, drzewostan, ruch drogowy bądź sąsiedztwo przewodów energetycznych.
  • W przypadku wynajęcia podnośnika bez obsługi operatorskiej zamawiający ma obowiązek zabezpieczenia wszelkich elementów podnośnika przed wpływem jego pracy na działanie i estetykę podnośnika. W razie uszkodzenia, koszty usunięcia szkody spoczywają na zamawiającym.
  • Podczas korzystania z podnośnika zamawiający powinien mieć przy sobie wszelkie dowody opłat i zezwolenia na korzystanie z chodnika, pasa ruchu, trawnika i innych elementów infrastruktury zajmowanych przez sprzęt.
  • W razie zamówienia podnośnika niewystarczającego na dane pole pracy, zamawiający zobowiązany jest do uiszczenia kwoty minimalnego czasy pracy wraz z kosztem dojazdu i powrotu sprzętu.

System Lift Sp. z o.o. Ul. Dominikańska 21B02-738 Warszawa — Telefon: 534-22-11-00 — E-mail: biuro@systemlift.pl
Copyright © System Lift, Designed by Deezer